• Přihlášení
  • +420 602 139 925

Stavíme pro Vás krby kachlová kamna již 27 let

DSC_0033DSC_0227IMG_5793
     

 

O nás

 

Příběh české rodinné firmy s 27letou tradicí se začal psát již rokem 1990. U základu firmy stál Pavel Rynda mistr kamnář, který se kamnařině věnoval již před revolucí, předal rodinnou firmu svým dcerám, které navázaly na tradici firmy Kamnářství Rynda s.r.o. V současné době se firma může pochlubit zhruba 1500 kamny a krby, které vnášejí pověstné teplo domova do domů spokojených zákazníků.

 

Historická kachlová kamna

 

Při návštěvě zámků a hradů návštěvníci často obdivují historická kachlová kamna. Za krásou některých z nich stojí sám Pavel Rynda, jehož práci můžete obdivovat například na Pražském hradě, v Lánech nebo v Čechách pod Kosířem. Jak sám zakladatel firmy říká, jednou z největších výzev byla přestavba gotických kamen na zámku v Třeboni.

 

Když se práce promění v životní lásku

 

Na svých hodnotách firma nepolevila ani ve chvíli, kdy ji  manželé Ryndovi předali svým dcerám Ivaně Pekárkové a Pavlíně Ryndové. Ivana Pekárková se stala první vyučenou kamnářkou v České republice.

 

Člen Cechu Kamnářů ČR

 

Firma Kamnářství Rynda s.r.o. je členem Cechu Kamnářů ČR. Protože chce svým zákazníkům nabídnout to nejlepší, pravidelně se školí ve svém oboru. U zahraničních i tuzemských výrobců kamnových a krbových vložek i během školení, která pořádá Cech Kamnářů ČR.

 

Dovozce firmy Alfa Pizza

 

Kamnářství Rynda s.r.o. je dovozcem firmy Alfa pizza, která je největším výrobcem pecí.

 

Stavba kamen na míru

 

Každá kamna a krb jsou naplánována zákazníkovi na míru tak, aby do posledního detailu splnila Vaše přání a představy. Při plánování se zohledňuje design, velikost vytápěného prostoru i interiér, ve kterém budou kamna nebo krb umístěna.